діючі проекти

Шерифи для нових громад

Проект покликаний розповісти про успішний досвід малих громад у самостійному вирішенні правових проблем. Унікальний досвід роботи сільських "шерифів" може стати прикладом для наслідування у громадах інших сіл та містечок. 

Права людини і місцева демократія
В рамках проекту Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров'я» разом з партнерськими НДО планують: інформувати громадян Херсонської області про суть реформ та вигод, які будуть отримувати країна та населення від цих реформ, пояснювати процеси та терміни їх впровадження; проводити журналістські розслідування за фактами саботажу реформ, корупції на місцевому рівні, розголошувати результати та добиватися наказу саботажників та корупціонерів; інформувати громадян про їх права та обов'язки, про права та обов'язки влади, про можливість впливу на дії влади; ініціювати правозахисні кампанії та кампанії, едвокасі.

новини

  новини
  Прокуратура затягивает дело об убийстве Павла Сушенцова

  На днях суд выпустил из СИЗО пятерых охранников, обвиняемых в убийстве.
  проект: без назви
  Переглядів: 10
  ООО «Украина» заплатит за бездействие

  Херсонский частный ЖЭК, ООО «Украина», которым руководит член горисполкома Нина Савина, проиграл в суде дело о «протекающей крыше».
  проект: Права людини і місцева демократія Перейти до проекту
  Переглядів: 5
  2018-09-07 Автор: Admin
  Звіт Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров'я» за 2017 рік
  проект: без назви
  Переглядів: 19
  Стара Збур’ївка на роздоріжжі

  Голопристанські депутати погодили приєднання села Стара Збур'ївка до територіальної громади міста. Таке рішення прийнято на сесії міськради 31 серпня.
  проект: Права людини і місцева демократія Перейти до проекту
  Переглядів: 4
  Чета Власовых все еще на свободе  В понедельник, 3 сентября, Херсонский городской суд избирал меру пресечения депутату Днепровского районного совета Херсона Александру Власову и его жене Лилии Власовой (Якубсон),  которые проникли в офис Самообороны и избили находившуюся там главу областного Правого сектора Наталью Вотеичкину.


  проект: без назви
  Переглядів: 10
  Шерифи для нових громад: досвід Херсонщини

  27 лютого у Полтаві команда проекту «Шерифи для нових громад» ділилася досвідом вирішення правових проблем у громадах Херсонщини. Полтавців познайомили з шерифами зі Старої Збур’ївки, Музиківки та від центру зайнятості. Також гості з Херсона розповіли про 4 форми організації безпеки у громадах.
  проект: Шерифи для нових громад Перейти до проекту
  Переглядів: 16
  Херсонці та харків'яни ділились досвідом


  У середу, 28 лютого, в Харкові пройшов Круглий стіл «Шерифи для нових громад», де розмовляли про те, як забезпечується безпека в малих громадах, тобто селах та селищах.
  проект: Шерифи для нових громад Перейти до проекту
  Переглядів: 7
  На Полтавщині «шерифів» ще немає

  У вівторок, 27 лютого, більше двох годин у Полтавській облдержадміністрації обговорювали, хто такі «херсонські шерифи» і як цю практику застосувати в громадах Полтавщини.
  проект: Шерифи для нових громад Перейти до проекту
  Переглядів: 10
  Геннадій Зубко: "У Центрах безпеки, які створюються в ОТГ, повинні працювати і "шерифи"

  У Центрах безпеки, яких в українських об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) у минулому році створено дев’ять, а на цей рік планується створити ще вісімнадцять, мають працювати і громадські інспектори з охорони правопорядку ("шерифи").
  проект: Шерифи для нових громад Перейти до проекту
  Переглядів: 12
  До кого в селі звертатися за допомогою

  Редакція «Вгору» запрошує активних і небайдужих читачів поділитися особистим досвідом та думкою, як краще захистити правопорядок у невеликих населених пунктах.
  проект: Права людини і місцева демократія Перейти до проекту
  Переглядів: 12
  стор. 1 з 12

  Діяльність

  ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ
  Права людини
  Корисні поради
  Видання
  Календар статей
  ПнВтСрЧтПтСбВс


  Друзі та партнери