Медіаплатформа Вгору

Медіаплатформа Вгору

Медіаплатформа Вгору

Медіаплатформа Вгору

Медіаплатформа «Вгору» – висвітлює життя Херсонщини та допомагає людям захищати свої права.

«Вгору» – це перш за все креативна команда, а також: новинний сайт, агентство журналістських розслідувань, спецпроекти, Продакшн студія та майданчики у соціальних мережах.

Що ми робимо:

  • пишемо цікаві тексти;
  • робимо якісні фотографії;
  • створюємо відео різних форматів від ідеї до запуску (реклама, промо, сюжети, програми, шоу, експлейнери, подкасти);
  • розроблюємо просту інфографіку, банери, картинки для соц. мереж;
  • ведемо сторінки у соціальних мережах;
  • налаштовуємо таргетовану рекламу;
  • організовуємо онлайн заходи;
  • розроблюємо прості сайти на Тільді.

Газету «Вгору» у 2002 році заснували Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я» і Херсонська міська асоціація журналістів «Південь» для розвитку громадянського суспільства в Херсонській області.
З 2002 по 2017 рік щотижня виходила друкована версія газети – незалежний громадсько-політичний тижневик «Вгору», наразі видання повністю працює в онлайн режимі.
«Вгору» – єдине видання в області, яке власними силами проводить і публікує журналістські розслідування на суспільно важливі теми. На базі газети створена перша в області Агенція журналістський розслідувань «АЖУР». Багато уваги онлайн видання приділяє питанням прозорості та підзвітності міської влади, прозорості формування й використання місцевих бюджетів, ефективності роботи правоохоронних та судових органів, пенітенціарної системи, комунального сектору. А також ведеться обговорення шляхів вирішення піднятих проблем. На сайті публікуються актуальні новини Херсона та області, новини культури, нариси про життя та людей, якісні фоторепортажі та відеосюжети.
«Вгору» – це також трибуна для громадських організацій Херсонської області, майданчик для їх об’єднання, для відкритого діалогу суспільства з владою, інструмент для проведення кампаній едвокасі, правозахисних кампаній.
Медіаплатформа «Вгору» є незалежною від політичних, релігійних, комерційних структур.

Наші сторінки у соціальних мережах:
Телеграм https://t.me/vgorunews
Фейсбук https://www.facebook.com/vgoru
Instagram https://www.instagram.com/vgoru
Youtube https://www.youtube.com/user/vgorunews
https://www.youtube.com/channel/UC3rC4NUxQDmwUEIToxPQhKg

Iншi проекти та програми

Безоплатна правова допомога

Проект

Безоплатна правова допомога

Громадська приймальня   Фахівці громадської приймальні благодійної організації Фонд милосердя та здоров’я (БО ФМЗ) консультують з юридичних та правових питань; допомагають складати заяви, скарги, позови тощо; можуть представляти інтереси клієнтів в судах та інших державних органах, здійснюють юридичний супровід компаній адвокасі. Послуги – безоплатні. Громадська приймальня працює при БО ФМЗ з 1998 року. За цей […]

Читати бiльше
Шерифи для нових громад

Проект

Шерифи для нових громад

Шерифи – узагальнений образ представників громади, цивільних людей, які наділені повноваженнями для організації безпечного середовища в громаді, профілактики протидії правопорушень, фінансуються з місцевого бюджету та підзвітні громаді. Проєкт «Шерифи для нових громад» покликаний розповісти про успішний досвід малих і середніх громад Херсонської, Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Миколаївської та Хмельницької областей у самостійному вирішенні безпекових проблем. Наше […]

Читати бiльше
Медіаплатформа Вгору

Проект

Медіаплатформа Вгору

Медіаплатформа «Вгору» – висвітлює життя Херсонщини та допомагає людям захищати свої права. «Вгору» – це перш за все креативна команда, а також: новинний сайт, агентство журналістських розслідувань, спецпроекти, Продакшн студія та майданчики у соціальних мережах. Що ми робимо: пишемо цікаві тексти; робимо якісні фотографії; створюємо відео різних форматів від ідеї до запуску (реклама, промо, сюжети, […]

Читати бiльше
Мандрівний Docudays UA на Херсонщині

Проект

Мандрівний Docudays UA на Херсонщині

Мета Мандрівного фестивалю сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні. Місія Мандрівного фестивалю Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися талановите та актуальне документальне кіно з усього світу про права людини. Формуємо активну громадянську позицію та повагу до людської гідності. Підтримуємо розвиток української кіноіндустрії.

Читати бiльше