ЮРЕДИЧНI ПОСЛУГИ
Благодійна організація

Фонд милосердя та здоров'я

Основна діяльність – захист прав людини, кампанії едвокасі, інформаційні кампанії, розвиток НДО.

Зв'язатись з нами
Наша історія

Ми тут, щоб вам допомогти!

«Фонд милосердя та здоров'я» (стара назва Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров'я) – благодійна організація з нефіксованим членством, зареєстрована 19 січня 1989 року. Основна діяльність – захист прав людини, кампанії едвокасі, інформаційні кампанії, розвиток НДО.

БО «Фонд милосердя та здоров'я» здійснює благодійну, правозахисну та правоосвітню діяльність в інтересах українського суспільства в цілому, а також в інтересах осіб, які потребують допомоги, реалізацію та захист прав людини і громадських інтересів, пропаганду ідей гуманізму та милосердя.

БО «Фонд милосердя та здоров’я» має громадську приймальню, Медіаплатформу «Вгору», Агенцію журналістських розслідувань та інформаційну платформу «Шерифи для нових громад».

Керівними органами БО «Фонд милосердя та здоров'я» є: загальні збори, правління на чолі з головою правління. Управління поточною діяльністю здійснює виконавчий директор. Голова правління - Денис Костюнін, виконавчий директор - Алла Тютюнник.

Засоби БО «Фонд милосердя та здоров'я» формуються за рахунок благодійних внесків колективів організацій, фірм та окремих громадян, спонсорської допомоги у виконанні програм, пасивних доходів, доходів від основної діяльності, грантів. БО «Фонд милосердя та здоров'я» орендує приміщення комунальної власності в центрі міста. У БО «Фонд милосердя та здоров'я» постійно працюють 16 фахівців, 3 залучених консультанти і 7 волонтерів.

Наша місія
Наша місія

Надихаємо на активні дії задля захисту прав людини

Сприяємо зміцненню почуття людської гідності у громадян України, надихаємо на активні відповідальні дії задля захисту прав людини, здійснення принципів Верховенства права і демократії в Україні.

Наша робота

Напрямки практики

Благодійна організація "Фонд милосердя та здоров’я" також входить до мережі громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини.

Отримайте безкоштовну юридичну консультацію

Ви можете отримати правову допомогу онлайн від кращих юристів та адвокатів

Корисна інформація

Успішні історії та новини

Ділимось досвідом, успішними кейсами та розповідаємо про актуальні новини у сфері прав людини.

Новини
Кейси
Тендери

Маєте питання, ми готові відповісти!

Ми щиро хочемо бути корисними Вам і сподіваємося на співпрацю. Будемо раді, якщо Ви надсилатимете свої історії успіху в захисті прав, поради, відгуки про сайт та пропозиції щодо його вдосконалення.

Як нас знайти?

Нажаль м.Херсон та область знаходиться в окупації російськими військовими, на даний час ми працюємо для вас поки що онлайн.

Зателефонуйте нам, будь ласка, тел. 099 790 90 21 або напишіть у Viber. Telegram

email: [email protected] або пишіть нам у чат-бот

Як з нами зв'язатись?

Зателефонуйте нам, будь ласка, тел. 099 790 90 21 або напишіть у Viber. Telegram

email: [email protected] або пишіть нам у чат-бот

Як записатись на консультацію до юриста

Нажаль м.Херсон та область знаходиться в окупації російським військовими, на даний час, юристи працюють онлайн

Звертайтесь до нас, будь ласка, по тел. 099 790 90 21 або напишіть у Viber. Telegram

email: [email protected] або пишіть нам у чат-бот

Який графік прийому юристів?

Ми працюємо для Вас онлайн з понеділка по п’ятницю

з 9.00 до 17.00

Що таке первинна правова допомога?

Первинна правова допомога включає такі види правових послуг: надання правової інформації;надання консультацій і роз’яснень з правових питань;складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Що таке вторинна правова допомога?

Вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:захист;здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;складення документів процесуального характеру.