Якщо незайнятий пенсіонер зареєстрований і живе у помешканні сам, для призначення субсидії він має подати заяву та декларацію за встановленими формами.
У випадку заборгованості за комунальні послуги, слід надати документ про сплату боргу або договір про її реструктуризацію, або ухвалу про відкриття провадження у справі, якщо людина оскаржує заборгованість у суді.
Якщо разом із пенсіонером зареєстровані інші особи, які фактично не живуть у цьому помешканні, до заяви й декларації подають документи на підтвердження того, що вони не проживають за цією адресою.
Такими документами можуть бути:
– довідка про навчання або працевлаштування особи в іншому населеному пункті;
– довідки з жеку, ОСББ або житлового кооперативу, що особа не мешкає за адресою домогосподарства;
– довідка про сплату житлово-комунальних послуг за іншою адресою чи акт обстеження матеріально-побутових умов фактичного місця проживання, який складає орган місцевого самоврядування.
Читайте також: Деякі пенсіонери отримають додаткові 2093 гривні
Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.
Електронна адреса: [email protected] або чат-бот на сайті.
Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38066 94 56 560.
Залишити відповідь