Авто продали за підробленою довіреністю

Авто продали за підробленою довіреністю

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

До громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» звернувся пан Олег із села Томина Балка Білозерської громади, що на Херсонщині. Від початку повномасштабної війни один із його автомобілів стояв у знайомого Михайла в Харкові. Олег перебував в окупації.

У вересні Михайло перестав виходити на зв’язок. Інші знайомі з Харкова розповіли, що вдома його немає. Зникла зі стоянки й автівка Олега. 

Юристи приймальні звернулись до сервісного центру МВС з адвокатським запитом. Дізналися, що машина Олега вже зареєстрована на іншу особу. 

Як з’ясувалося, Михайло підробив довіреність про розпорядження автомобілем. Документ Олег нібито надав у одному з посольств України за кордоном. На підставі цієї довіреності машину продали. Новий власник переоформив її в сервісному центрі МВС.

Юристи приймальні підготували заяву до правоохоронних органів, відкрили кримінальне провадження. На підставі клопотання Олега за сприяння прокуратури суд наклав арешт на автомобіль. Його більше не можна перепродати. 

Юристи приймальні Фонду аналізують правові механізми та підстави, щоби звернутися до суду й визнати недійсним договір купівлі-продажу Олегової автівки.   

Імена в цій історії змінені з міркувань безпеки.

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram).

Більше у телеграм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини