Дозвіл на виїзд дитини за кордон оформлятимуть у «Дії»

Дозвіл на виїзд дитини за кордон оформлятимуть у «Дії»

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар
Джавеліна Байрактар

У «Дії» можна буде оформити тимчасовий дозвіл на виїзд дитини за кордон. Про це повідомив віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров 

«Працюватиме все просто. Необхідно, щоб в обох батьків була «Дія». Один відсилає заяву про дозвіл, а другий у застосунку дає згоду «Дія.Підписом». Дані автоматично вносяться до Державного реєстру актів цивільного стану. Прикордонники зможуть усе перевірити онлайн», – написав Федоров.

За його словами, послуга буде безоплатною. Водночас батьки й надалі можуть оформляти дозвіл класичним способом – у нотаріуса.

Читайте також: єМалятко перевели на постійну основу: що зміниться

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини