У Міністерстві оборони України розповіли, як діяти, якщо ви маєте статус людини з інвалідністю, але застосунок Резерв+ його не відображає.
Залежно від дати встановлення інвалідності заяву можна подати через електронний кабінет або звернутися до закладу охорони здоров’я.
- Якщо інвалідність встановлена до 1 січня 2025 року:
🔹 Треба подати заяву через Електронний кабінет особи з інвалідністю на первинну реєстрацію в системі Міністерства соціальної політики. До заяви додати сканкопію довідки про інвалідність.
🔹 Після опрацювання дані автоматично потраплять до реєстрів Мінсоцполітики й згодом — у Резерв+.
Альтернатива: зверніться до місцевого управління соціального захисту з оригіналом довідки про інвалідність та паспортом — фахівці внесуть інформацію вручну.
- Якщо інвалідність встановлена після 1 січня 2025 року:
🔹 Перевірте на Соціальному порталі soc.gov.ua, чи є у вас запис за результатами оцінки експертної команди (що після 1 січня 2025 року замінила МСЕК).
🔹 Якщо запису немає або є помилки, зверніться до медичного закладу, де проходили цю оцінку.
Як тільки дані з’являться в реєстрах, вони автоматично підтягнуться у застосунок Резерв+.
Підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах:
Фейсбук та телеграм-канал Безоплатні юристи Херсон
Читайте також: Українці за кордоном зможуть сплатити штраф за військовий облік через Резерв+
Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.
Електронна адреса: FMZ_pravo@ukr.net або чат-бот на сайті.
Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефону +38 (095) 805 72 99.
Залишити відповідь