В Україні запроваджують нову форму навчання

В Україні запроваджують нову форму навчання

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

В Україні запроваджують нову форму навчання у вибраних дистанційних школах у кожній області. Там зможуть здобувати освіту учні, які перебувають за кордоном.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду.

«Навчання українців за кордоном. Близько мільйона дітей зараз за межами України. Запроваджуємо нову форму навчання у вибраних дистанційних школах у кожній області. Учні вивчатимуть український компонент шкільної програми. Це 6–8 годин на тиждень», – сказав Шмигаль.

За його словами, решту предметів діти опанують у школах країн, де перебувають.

Як наголосив глава уряду, актуальною залишається онлайн-освіта. Кабінет Міністрів спрямував у регіони понад 130 тисяч приладів для учнів і вчителів, найближчим часом доставлять ще 40 тисяч.

Новий навчальний рік розпочнеться з 1 вересня 2023 року та триватиме до 28 червня 2024-го.

Читайте також: Як переселенцю відмовитись від виплат, перебуваючи за кордоном

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини