Як отримати гроші на оздоровлення дитини

Як отримати гроші на оздоровлення дитини

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

В Україні з’явився новий проєкт підтримки дітей, які потребують особливої соціальної уваги. 9 травня Кабінет Міністрів ухвалив постанову, якою запровадив механізм «гроші ходять за дитиною» при оплаті послуг з оздоровлення та відпочинку.

Відтепер родини з дітьми, які опинились у найскладніших умовах, зможуть отримувати кошти на оздоровлення. 

Їх надаватимуть сім’ям, які:

– живуть на територіях, що були в тимчасовій окупації;

– перебувають у зоні активних бойових дій;

– перебувають на кордоні з російською федерацією. До переліку, що стосується трьох вищезазначених пунктів, віднесено Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Сумську, Харківську, Херсонську, Чернігівську, Київську області;

– є малозабезпеченими та мають дитину з інвалідністю, здатну до самообслуговування, або дитину з багатодітної родини.

Батьки, які відповідають цим критеріям, отримають сповіщення електронним повідомленням, зокрема в додатку «Дія». На картку зі спеціальним режимом використання будуть зараховані кошти в розмірі п’яти прожиткових мінімумів – 14 165 гривень – для дітей віком 6–18 років.

За ці гроші можна купити путівку на оздоровлення дитини в одному з таборів вищої категорії, що розташовані в Карпатському регіоні: Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій чи Тернопільській області.

Кошти можна використати в одному із закладів, що містяться в Державному реєстрі  дитячих оздоровчих центрів та санаторіїв. У ньому є 16 закладів, які відповідають критеріям.

Проєкт стартує з 1 червня. Оздоровлюватися за програмою зможуть діти 7–18 років.

Читайте також: Хто не зможе отримати соціальну допомогу

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини