З переселенців заборонили стягувати борги за комуналку

З переселенців заборонили стягувати борги за комуналку

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Кабінет міністрів України схвалив постанову, яка забороняє стягувати з громадян заборгованість за житлово-комунальні послуги, яка утворилася після 24 лютого 2022 року, повідомляє Мінреінтеграції.

Заборона поширюється на території, де тримають бойові дії, та тимчасово окуповані. Відповідний перелік територій затверджує Мінреінтеграції. Йдеться про осіб, які були змушені покинути домівки й евакуювалися у більш безпечні регіони.

Споживачі мають надати постачальнику комунальних послуг або управителю багатоквартирного будинку документи, що підтверджують їх відсутність у цьому помешканні. Це довідка ВПО, документ про тимчасовий прихисток в іноземній державі або документи з роботи щодо лікування, навчання, військову службу.

Постановою також врегульовано, що у приміщеннях державної, комунальної та приватної власності, де розмістили вимушених переселенців, комунальні послуги мають надаватися без перебоїв.

Читайте також: Жителям з окупованих територій пенсії призначатимуть автоматично

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини