Як отримати п’ять LED-ламп

Як отримати п’ять LED-ламп

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Для отримання додаткових LED-ламп у відділеннях Укрпошти пенсіонерам слід мати паспорт, податковий номер, пенсійне посвідчення та активний номер телефону. Енергоощадні лампи обмінюють безплатно, ця послуга доступна, доки світлодіоди будуть у наявності.

Цього разу пенсіонерам не обов’язково відразу приносити старі лампи для обміну. Вони можуть принести їх до відділення Укрпошти протягом місяця з моменту отримання нових ламп. 

Українці, які ще не скористалися обміном, можуть отримати до п’яти світлодіодних ламп у відділеннях Укрпошти. 

Також програма продовжує діяти для юридичних осіб: медичні заклади, школи, дитячі садки, поліклініки та ОСББ можуть отримати LED-лампи. Для цього мають подати заяву в застосунку «Дія».

Нагадаємо, на початку 2023 року в Україні стартувала програма безплатного обміну ламп розжарювання на LED-лампи. Кожен повнолітній українець міг обміняти п’ять ламп старого зразка на п’ять світлодіодних. Це мало допомогти енергетикам збалансувати енергосистему.

Читайте такожЯк записатись на ідентифікацію по відео

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38 (066) 945 65 60.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини