Як отримати результати мультипредметного тесту

Як отримати результати мультипредметного тесту

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

До 2 липня в персональних кабінетах учасників з’явиться інформація про результати основних сесій Національного мультипредметного тесту за шкалою від 100 до 200 балів. У вкладці «Результати» в персональному кабінеті також буде доступна опція формування Інформаційної картки учасника НМТ. Ця картка необхідна для вступу до закладів вищої освіти України.

Якщо учаснику потрібно подати оригінал документа до закордонного закладу освіти, то після офіційного оголошення результатів (із 2 липня) він може замовити витяг із відомостей результатів НМТ, повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Для отримання витягу учасник має надіслати до Українського центру оцінювання якості освіти на адресу: вулиця Володимира Винниченка, 5, місто Київ, 04053 або на e-mail: [email protected]:

  • заяву про виготовлення витягу з відомостей результатів зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту (зразок заяви розміщений за посиланням);
  • копію документа, на підставі якого учасника зареєстрували для участі в ЗНО / НМТ (якщо неможливо зробити копію цього документа, подати копію іншого документа, що посвідчує особу).

На копіях документів, які подають для виготовлення витягу, має бути напис «Згідно з оригіналом», особистий підпис учасника, його ім’я та прізвище, дата засвідчення копії. Нотаріально засвідчувати копії документів не потрібно.

Заяви про виготовлення витягу розглядатимуть у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян». Виготовлення та видача/надсилання витягів Український центр оцінювання якості освіти здійснює на безоплатній основі.

Підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах:

Facebook та Телеграм канал – Безоплатні юристи Херсон

Читайте також:  Як випускникам дистанційно отримати документи про освіту

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38 (095) 805 72 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини