Як перевірити наявність боргу

Як перевірити наявність боргу

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Виконавче провадження – це документ, який забезпечує виконання рішень суду про стягнення боргу в примусовому порядку, якщо боржник не сплатив його добровільно. 

Наявність такого  провадження, детальну інформацію про виконавця та способи оплати можна перевірити за допомогою:

– Єдиного реєстру боржників

– Автоматизованої системи виконавчих проваджень 

– Мобільного додатку «Дія»  

Автоматизована система виконавчого провадження стане у пригоді, якщо ви маєте постанову про відкриття провадження з ідентифікатором доступу. З цим паролем можна переглядати онлайн всю інформацію про відкриту щодо вас справу.

Інформацію про виконавче провадження можна знайти через «Дію».

У категорії «Послуги» обираєте «Виконавчі провадження» – там можна ознайомитися з постановами. Сума боргу зазначена в Постанові про відкриття виконавчого провадження.

Однак у «Дії» відображені не всі виконавчі провадження.

Єдиний реєстр боржників містить такі відомості:

1) прізвище, ім’я, по батькові, дату народження боржника або назву, ідентифікаційний код підприємства в Єдиному державному реєстрі (повна назва реєстру – Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань);

2) назву органу або прізвище посадової особи, яка видала виконавчий документ;

3) назву органу державної виконавчої служби або прізвище приватного виконавця, його номер телефону та адресу електронної пошти;

4) номер виконавчого провадження;

5) категорію стягнення – аліменти, штраф тощо.

Читайте також: Як не потрапити в Єдиний державний реєстр боржників?

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини