До відбудови Херсонщини долучилися 15 областей

До відбудови Херсонщини долучилися 15 областей

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

26 населених пунктів Херсонської області, які постраждали від російської агресії, відбудовуватимуть 15 українських регіонів. В Україні запрацювала програма відновлення Херсонщини «Пліч-о-пліч», повідомили в Офісі президента.

«Попри російський терор, окупацію, руйнування та обстріли люди повертаються додому. Хочуть жити на своїй землі, у своїй країні, навчати й виховувати тут дітей», – сказав заступник керівника Офісу президента Олексій Кулеба.

До ініціативи долучилися Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області.

Вони допомагають технікою, матеріалами, фахівцями. Начальники обласних військових адміністрацій можуть залучати місцевий бізнес. 

Ремонтні бригади, які їдуть на Херсонщину здебільшого на волонтерських засадах, відновлюватимуть у першу чергу житло та інфраструктуру – вікна, двері, дахи, покрівлі. Ці роботи хочуть завершити до опалювального сезону.

Загалом у межах пілотного проєкту заплановано відновити понад 3500 об’єктів.

Читайте також: Стартував другий етап програми єВідновлення

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини