«Календар здорових українців»: безоплатна діагностика та профілактика

«Календар здорових українців»: безоплатна діагностика та профілактика

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

В Україні запрацював чат-бот «Календар здорових українців». Його завдання – підвищити обізнаність громадян про можливості безоплатної діагностики та лікування, про перелік медичних послуг, які фінансують з державного бюджету, та права пацієнтів, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

За допомогою сервісу можна: 

– дізнатися, які дослідження варто зробити в певному віці, які з них безоплатні та як їх отримати;

– отримати індивідуальні поради, як покращити стан здоров’я, на що звернути увагу;

– знайти найближчий до користувача медзаклад, де надають необхідні послуги, проводять діагностику та лабораторні дослідження тощо.

Чат-бот доступний у месенджерах Telegram  та Viber.

Сервіс побудований на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, Центру громадського здоров’я МОЗ України й сімейних лікарів. Використовує актуальні дані Національної служби здоров’я України щодо місць надання медичних послуг.

Читайте також: Що змінилося з виплатами по лікарняних у 2023 році

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини