Незабаром стартують нові автосервіси в «Дії»

Незабаром стартують нові автосервіси в «Дії»

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко анонсував новації в сервісах купівлі та продажу автомобілів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У червні 2023 року зареєструвати автомобіль можна буде безпосередньо в салоні. Тобто, людина, яка купує авто в салоні, отримує там техпаспорт і номерний знак. У сервісний центр їй їхати не доведеться.

 У серпні можна буде придбати номери онлайн. Кожен громадянин зможе перевірити, які знаки є в наявності, забронювати через інтернет на 10 діб і купити.

 У вересні весь процес купівлі-продажу автомобілів стане цифровим – перейде в «Дію». Тож для здійснення операції потрібні будуть тільки продавець, покупець і два їхні смартфони. 

Очільник МВС повідомив і про ліквідацію обов’язкової технічної експертизи – вона залишиться тільки при першій реєстрації автомобіля й за бажанням покупця, який захоче перевірити стан автівки.

Планують також скасувати транзитні номери.

Читайте також: Що робити, коли автівка знищена або непридатна для використання

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини