Нові правила: хто, де і коли може вручати повістки

Нові правила: хто, де і коли може вручати повістки

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Згідно з нещодавнім оновленням правил, повістки в Україні можуть вручати не тільки представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. 

Ось розширений список осіб, які мають таке право:

  • Представники територіальних центрів комплектування: у межах адміністративної території, за яку відповідає цей ТЦК.
  • Представники структурних підрозділів районних, міських держадміністрацій (військових адміністрацій): у межах адміністративної території, на яку поширюється повноваження адміністрації.
  • Представники виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах рад: в адміністративних межах населених пунктів та територій, на які поширюються їхні повноваження.
  • Представники підприємств, установ, організацій: на території підприємств та в місцях виконання працівниками обов’язків.
  • Представники підрозділу розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ: лише резервістам та військовозобов’язаним, які перебувають у цих органах на військовому обліку, на всій території України.

Підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах:

Facebook та Телеграм канал – Безоплатні юристи Херсон

Читайте також:  Резерв+ і електронна черга: як оновити дані

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38 (095) 805 72 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини