Планують створити Єдиний державний реєстр адрес

Планують створити Єдиний державний реєстр адрес

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар
Джавеліна Байрактар

В Україні уряд планує запровадити Єдиний державний реєстр адрес (ЄДРА). Про це повідомляють у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури.

У Мінінфраструктури зазначають, що цей реєстр  буде одним із базових у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва. Також будуть створені Реєстр адміністративно-територіальних одиниць і Реєстр будівель та споруд.

«Створення єдиного реєстру уніфікує відомості про адміністративно-територіальні одиниці, будівлі, споруди та їхні адреси, дозволить використовувати ці дані для прозорого та підзвітного планування відбудови», — зазначив віцепрем’єр-міністр із відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Реєстр будуть наповнювати громади – у них є достовірна адресна інформація. Нині понад 1300 громад підключені до тестового проєкту, більшість представників завершили навчання й отримали необхідні навички. Найближчім часом навчання пройдуть представники всіх громад.

Такі реєстри необхідні для вдосконалення електронних послуг та сервісів, що пов’язані з нерухомістю, об’єктами будівництва та їх адресацією. Зокрема, для взаємодії між державними регіональними та місцевими інформаційними системами в умовах війни.

Також планується запуск геоінформаційної системи (ГІС) регіонального розвитку, нині готується тестова версія платформи.

Читайте також:  Запрацював реєстр збитків, завданих агресією росії

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38 (095) 805 72 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини