В Україні оновили перелік територій, де йдуть бої

В Україні оновили перелік територій, де йдуть бої

Срібна ОльгаСрібна Ольга
Срібна Ольга

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України затвердило оновлений перелік населених пунктів, де ведуться чи велися бойові дії, та тимчасово захоплених територій.

Перший варіант переліку був затверджений у грудні 2022 року, його періодично оновлюють. Зміни вносять за погодженням із Міноборони на підставі пропозицій обласних військових адміністрацій.

До оновленого переліку увійшли населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

На основі цього переліку вимушені переселенці отримують виплати: 3 тисячі гривень – для осіб з інвалідністю та дітей; 2 тисячі гривень для решти вимушених переселенців.

Нагадаємо, в липні низку населених пунктів Херсонської області включили до переліку таких, де ведуться бойові дії.

Читайте також: Діти переселенців, які народилися після початку війни, отримуватимуть виплати

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини