Діти переселенців, які народилися після початку війни, отримуватимуть виплати

Діти переселенців, які народилися після початку війни, отримуватимуть виплати

Срібна ОльгаСрібна Ольга
Срібна Ольга

Діти, які народилися після того, як їхні батьки набули статусу внутрішньо переміщених осіб, мають право на державну підтримку. Малюків також визнають переселенцями – вони щомісяця отримуватимуть 3 тисяч гривень, повідомили у Мінсоцполітики.

Це розв’яже проблему, з якою стикалися батьки-переселенці. Оскільки діти народилися після переміщення, їхнім задекларованим місцем проживання вважалося нове місце, куди переїхала родина. Тож формально – діти не вважалися вимушеними переселенцями. Тепер урядовці внесли зміни у порядок виплат.

Якщо батьки не отримали грошей на малюка, їм слід звернутися до органів соціального захисту. 

Нагадаємо, для всіх внутрішньо переміщених осіб, які отримують допомогу, з 1 серпня автоматично продовжили виплату ще на шість місяців, до кінця січня 2024 року.

Читайте також: З 1 вересня припиняють виплати переселенцям

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини