Відбудеться вебінар «Дія»: державні послуги онлайн. Переваги та можливості»

Відбудеться вебінар «Дія»: державні послуги онлайн. Переваги та можливості»

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Україна — перша держава у світі, де цифрові паспорти в смартфоні юридично отримали таку ж силу, як і паперові та пластикові. Цифровізація стрімко шириться всіма сферами життя й саме зараз важливо рухатися в ногу з часом.

Українська Гельсінська спілка з прав людини разом із благодійним фондом «Право на захист» розпочинають серію вебінарів, спрямованих на підвищення обізнаності громадян щодо публічних цифрових послуг в Україні.

Під час першого вебінару «Дія»: державні послуги онлайн. Переваги та можливості» правова аналітикиня Марина Чернишова розкаже про:

–  ідею створення цифрової держави;

–  як користуватися «Дією»;

– електронні документи у смартфоні та популярні послуги;

– «Дія.Цифрова освіта». Прокачай свої скіли;

– «Дія.Безбар’єрність».

Ви зможете поставити свої питання за темою. 

Долучайтеся до ефіру в четвер, 11 травня, о 18:00.

Для участі заповніть реєстраційну форму за посиланням.

Читайте також: «Українці відстоюють в Європейському суді своє право на життя, на особисту недоторканність та право власності»

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини