Віртуальний ЦНАП працюватиме для українців у Польщі

Віртуальний ЦНАП працюватиме для українців у Польщі

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Українські біженці в Польщі зможуть через онлайн-дзвінок отримати доступ до адміністративних послуг в Україні. У Гданську запускають сервіс «віртуального адміністратора».

Упродовж дня він прийматиме до 25 людей. Такою допомогою може скористатися кожен українець, який перебуває у Гданську.

Послугу надають у пункті Gdańsk Pomaga Ukrainie за адресою вул. Karmelickа 1. Це спільний проєкт Львівської міськради та Fundacjа Gdańskа.

Посадовці в Україні надаватимуть консультації та допомогу в оформленні документів онлайн із понад 500 питань. Зокрема оформлення паспорта, питання щодо нерухомості в Україні, дитячі виплати, відновлення втрачених документів.

 Щоб отримати послугу, слід зателефонувати за номером 500 218 337, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00. Працівник інформаційної лінії домовиться про консультацію зі співробітником українського Центру надання адміністративних послуг, зазначивши місто, якого стосується справа.

У Гданську торік було зареєстровано близько 160 тисяч громадян України. Кожен п’ятий мешканець міста — українець.

Читайте також: Український паспортний сервіс працює в Польщі

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини