Як оформити виплати переселенця для новонародженої дитини

Як оформити виплати переселенця для новонародженої дитини

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар
Джавеліна Байрактар

Новонароджений малюк є внутрішньо переміщеною особою і має право на грошову допомогу, якщо його батьки після 24 лютого 2022 року виїхали з окупованого, оточеного населеного пункту чи такого, де тривають воєнні (бойові) дії, й оформили довідку ВПО. Дитина, яка народилася на новому місці, отримує статус переселенця і відповідний документ. 

На основі довідки подають заяву про допомогу на проживання для дитини. Виплата становить 3 тисячі гривень на місяць. Держава надає ці гроші незалежно від того, чи мають роботу повнолітні члени сім’ї, чи є в родини доходи, депозити, рухоме або нерухоме майно.

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини