Замовити номерні знаки на авто можна буде онлайн

Замовити номерні знаки на авто можна буде онлайн

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар
Джавеліна Байрактар

З червня 2023 року українці зможуть замовляти номерні знаки на автомобілі через інтернет, повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Автомобілісти зможуть обрати номер через Електронний кабінет водія й забронювати його, а якщо бажана комбінація цифр і літер належить до платної, можна буде відразу оплатити.

Бронь номера діятиме 10 днів. Упродовж цього часу потрібно закріпити цей знак в обраному сервісному центрі МВС під час реєстрації автівки.

Наразі сервіс онлайн-вибору автомобільних номерів працює, але дозволяє лише переглянути вільні комбінації цифр і літер, дізнатися про їх вартість. Але забронювати поки що не можна.

Читайте також: Що робити, коли автівка знищена або непридатна для використання

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини