Зміна графіків навчання: Міносвіти пропонує школам новий формат

Зміна графіків навчання: Міносвіти пропонує школам новий формат

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Через нестабільне електропостачання та необхідність економити ресурси Міністерство освіти і науки рекомендуватиме школам змістити навчання на теплий період року. 

Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий у коментарі Telegraf.

Після завершення розрахунків МОН надішле відповідні рекомендації. Зміна графіків навчання може стосуватися не лише початку й завершення навчального року, але й окремих днів.

«Зараз приймаємо остаточне рішення. Швидше за все будуть зміщені графіки навчання  не тільки щодо початку й завершення навчального року та канікул, а й по дню. Це залежатиме від того, чи організовано позмінне навчання в школі», – пояснив Лісовий.

Заклади вищої освіти вже отримали рекомендації від МОН щодо початку нового навчального року в першій половині серпня та зменшення кількості навчальних днів узимку.

Підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах:

Facebook та Телеграм канал – Безоплатні юристи Херсон

Читайте також: Міністерство освіти і науки виділяє кошти на укриття у школах

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38 (095) 805 72 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини