17-річні юнаки отримають повістки

17-річні юнаки отримають повістки

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Юнаків, яким у 2024-му виповнилося 17 років, візьмуть на військовий облік. Це стосується тих, хто не зробив цього самостійно. Таке роз’яснення дали в Сухопутних військах ЗСУ. 

Згідно зі статтею 14 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу», щороку протягом січня – березня беруть на облік громадян України, яким у поточному році виповнюється 17.

Цим процесом опікуються районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання юнаків.

Щоб стати на облік, призовникові треба прийти до відповідного ТЦК у строк, вказаний у повістці. Необхідно мати документи – їх перелік визначило Міністерство оборони України.

Важливо зазначити, що постановка на військовий облік не має стосунку до мобілізаційних заходів, які тривають у країні.

Тож юнаків, які досягли 17-річного віку, оповістять повістками від ТЦК про те, що їм потрібно стати на військовий облік.

Підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах:

Facebook та Телеграм канал – Безоплатні юристи Херсон

Читайте також:  Деяким студентам дозволять не подавати військово-облікові документи до вишів

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38 (095) 805 72 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини