Як повідомити про зниклу дитину

Як повідомити про зниклу дитину

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

«Діти війни» – це портал, на якому можна повідомити про зниклу дитину. 

Ця платформа містить актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок російсько-української війни. На сайті повідомляють про загиблих, поранених, зниклих безвісти, депортованих, та тих, кого вдалося розшукати й урятувати. Дані щодня оновлюють правоохоронні органи.

Портал слугує каналом звʼязку з правоохоронними органами: Національною поліцією України, Офісом Генерального прокурора, Національним інформаційним бюро.

На ньому можна повідомити:

– про дитину, яка загубилася;

– про злочин, скоєний проти дитини;

– якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих;

– якщо вам відомо про факт депортації дитини;

– якщо маєте інформацію про примусову зміну громадянства та документів дитини;

– про інші порушення прав дитини під час війни.

Реєструйте на сайті звернення за фактом будь-якого порушення прав і свобод дитини – запити автоматично отримають та опрацюють відповідні відомства.

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини