Як відновити документи на нерухомість

Як відновити документи на нерухомість

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар
Джавеліна Байрактар

Дублікати втрачених документів можна отримати в нотаріуса, який оформляв оригінали. Він може видати дублікати таких документів: 

– договору купівлі-продажу;

– договору дарування;

– договору міни;

– свідоцтва про спадщину за законом або заповітом.

Якщо ви не памʼятаєте, який нотаріус реєстрував документ, можна отримати платну довідку з Реєстру на сайті Міністерства юстиції. У ній є інформація про дату реєстрації та нотаріуса, який її здійснив.

ЦНАПи можуть видати дублікат свідоцтва про приватизацію нерухомого майна. Перелік необхідних документів варто уточнювати у Центрах, де надаються такі послуги.

Якщо людині відмовили в оформленні документів на право власності або в отриманні дубліката, питання вирішують у суді. До позову варто долучити письмову відмову нотаріуса чи іншого органу.

Читайте також: Як оформити статус переселенця без прописки

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected] або чат-бот на сайті

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини