Де зареєструвати місце проживання дітей-переселенців

Де зареєструвати місце проживання дітей-переселенців

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Сьогодні Верховна Рада підтримала урядову ініціативу щодо захисту прав дітей внутрішньо переміщених осіб. Ухвалили законопроєкт № 8092, який врегульовує питання реєстрації їх місця проживання. 

Цю ініціативу розробило Мінреінтеграції. Її мета, зокрема, надати можливість дітям, які виїхали з небезпечних регіонів, отримувати державну підтримку. 

Діти вимушених переселенців, коли отримують паспорт, не мають зареєстрованого місця проживання. А відтак – їм складно одержати довідку ВПО та отримувати державну допомогу на проживання. Вони не мають можливості й скористатися пільгою при вступі до інститутів та коледжів. 

Згідно з ухваленим документом, на період тимчасової окупації неповнолітнього прописують за місцем реєстрації батьків або інших законних представників, з якими живе дитина. 

Читайте також: Для продажу будинку, де живе дитина, потрібен додатковий дозвіл

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини