«Дія» тестує дві нові послуги

«Дія» тестує дві нові послуги

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

У «Дії» почали запис на тестування двох послуг: витяг про несудимість та заявку на заміну водійського посвідчення. Про це повідомив  міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

 Довідка про несудимість – один з найпопулярніших документів серед українців. Він може знадобитися під час оформлення на роботу, виїзду за кордон, усиновлення тощо. Нині весь процес отримання документа автоматизований – більше не потрібно вводити дані вручну, інформація підтягнеться в систему, якщо дані є в реєстрах.

Долучайтеся до тестування програми, якщо ви:

– досягли 14+ років;

– маєте податковий номер у «Дії» (реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Заміна посвідчення водія – стане в пригоді, якщо загубили водійське, змінили прізвище або маєте перше посвідчення з терміном дії 2 роки й тепер його потрібно змінити на постійне. Тож нині не доведеться їхати в сервісний центр МВС, дуже просто замовити документ у «Дії». Тим паче що зараз можна взагалі не отримувати пластикове посвідчення, а користуватися цифровим. 

Долучайтеся до тестування цієї програми, якщо маєте:

– посвідчення водія, яке потребує заміни або обміну;

– документ, що посвідчує особу;

– податковий номер (реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Долучитися до бета-тестування можна за посиланням.

Які ще послуги можна отримати в застосунку «Дія», читайте в матеріалі на нашому сайті.

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини