Коли подавати документи на субсидію

Коли подавати документи на субсидію

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

За житловою субсидією можна звернутися в будь-який місяць року, коли в родини виникає потреба в державній підтримці.

 Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг призначають з місяця звернення до закінчення опалювального сезону. Її розраховують на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня. Та на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.

Після закінчення терміну призначеної субсидії Пенсійний фонд самостійно розраховує її на наступний період. Людині не треба звертатися з цим питанням, крім окремих категорій домогосподарств, зокрема вимушених переселенців.

Житлову субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначають один раз на рік за зверненням громадян.

Якщо людина звернулася за субсидією протягом двох місяців після початку опалювального сезону допомогу призначають з початку сезону. А в разі звернення протягом трьох місяців після підвищення тарифів, – субсидію призначають з місяця підвищення.

Читайте також: Шукати довідки для оформлення субсидій будуть чиновники, а не заявники

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини