Переселенці та звільнені з полону можуть отримати ваучери на навчання

Переселенці та звільнені з полону можуть отримати ваучери на навчання

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Внутрішньо переміщені особи та громадяни, звільнені з полону, можуть отримати в центрах зайнятості ваучери на навчання. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Визначено 70 професій і спеціальностей, за якими можна отримати ваучер – документ, який повністю або частково покриває вартість навчання. 

Такі ваучери можуть отримати переселенці працездатного віку. А також – звільнені з полону особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення свободи внаслідок збройної агресії. Цей факт встановлює комісія при Мінреінтеграції. 

Ці категорії громадян можуть звернутися до центру зайнятості за ваучером, якщо вони:

– не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні;

– не отримували ваучер раніше;

– не проходили за останні 3 роки перепідготовку за кошти Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття;

– мають професійно-технічну, фахову передвищу або вищу освіту.

Серед спеціальностей: тракторист, майстер з ремонту взуття, водій трамвая та тролейбуса, кондитер та багато інших. Повний перелік можна знати тут.

Читайте також: Безробітних зобов’яжуть повертати гроші за навчання

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини