Посвідчення водія переселенцям видаватимуть за довідкою ВПО

Посвідчення водія переселенцям видаватимуть за довідкою ВПО

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Для отримання посвідчення водія треба подавати документи з відомостями про зареєстроване місце проживання.

Але ця норма ускладнює отримання водійської посвідки людям, які зареєстровані на тимчасово окупованих територіях. Або коли в їхніх паспортах не зазначене місце реєстрації.

Постанова Кабінету Міністрів від 2 травня 2023 року № 454 вносить зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія. 

Вимушені переселенці зможуть отримувати чи обмінювати посвідчення водія без документів про зареєстроване місце проживання.

Їм достатньо надати довідку, що вони стоять на обліку як внутрішньо переміщені особи, де буде зазначене фактичне місце проживання. Або таку довідку у застосунку «Дія».

Читайте також: У «Дії» можна замовити нове водійське посвідчення

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини