Про сексуальне насильство над дітьми можна повідомити анонімно

Про сексуальне насильство над дітьми можна повідомити анонімно

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар
Джавеліна Байрактар

В Україні запрацював портал StopCrime. Він призначений для звернень та повідомлень щодо сексуального насильства над неповнолітніми в онлайн-просторі. 

Цю ініціативу реалізували Міністерство цифрової трансформації та Департамент кіберполіції спільно з громадською організацією «Магнолія».

Повідомити про можливі випадки сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за допомогою спеціальної форми за посиланням.

Особливість порталу в тому, що повідомлення можна надіслати анонімно. Головне – надати посилання на контент, пов’язаний із порушенням, щоб правоохоронні органи могли використати його для розслідування.

Громадська організація «Магнолія» як член Міжнародної мережі бере на себе завдання збирати, аналізувати та передавати отримані дані Департаменту кіберполіції та Інтерполу, щоб блокувати та розслідувати випадки сексуального насильства в мережі.

Читайте також:  В Україні з’явиться нова спеціальність – кухар закладу освіти

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38  095 805 72 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини