Програму єВідновлення розширять на підтоплені регіони

Програму єВідновлення розширять на підтоплені регіони

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Мешканці постраждалих населених пунктів можуть розраховувати на компенсацію за житло, знищене внаслідок підриву Каховської ГЕС, у межах програми єВідновлення, повідомляє Мінреінтеграції.

Уряд виділив Херсонській та Миколаївській обласним військовим адміністраціям майже 565 мільйонів гривень на допомогу людям, які постраждали внаслідок підриву дамби.

Кожній особі нададуть 5 тисяч гривень разової грошової допомоги. Виплати організовуватимуть Херсонська та Миколаївська ОВА.

Крім того, всім постраждалим виплатять фінансову допомогу від Міжнародної організації з міграції ООН – 6600 гривень на особу.

Читайте також: Де постраждалі від затоплення можуть отримати допомогу

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини