Учні з окупованих територій зможуть вступити до вишів за співбесідою

Учні з окупованих територій зможуть вступити до вишів за співбесідою

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар
Джавеліна Байрактар

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій у 2024 році зможуть вступити до українських вишів за співбесідою, без складання національного мультипредметного тесту. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки Михайло Винницький.

Крім того, наступного року на тимчасово окупованих територіях та в зоні бойових дій не проводитимуть ні мультипредметного тесту, ні вступних іспитів до магістратури.

Для вступу абітурієнти мають звернутися до освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», які допомагають людям із тимчасово окупованих територій вступити до українських закладів вищої освіти.

Читайте також: Які предмети будуть обов’язковими в національному тесті 2024 року

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38066 94 56 560.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини