Українці в Польщі можуть здати аналізи вдома

Українці в Польщі можуть здати аналізи вдома

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Українці в Польщі можуть здати аналізи вдома, отримати направлення від лікаря з українським сервісом Lab24

Українські лікарі проконсультують щодо підбору аналізів. Їх можна здати виїзним медсестрам – вдома, без черг і направлень.

Результати досліджень надсилають електронною поштою, від лабораторії Synevo – мережа лабораторій Synevo Poland стала партнером сервісу в Польщі. Кваліфіковані медики нададуть рекомендації щодо лікування.

Залишайте заявку або виберіть потрібну послугу на сайті.

Нагадаємо, у грудні 2022 року Lab24 оголосив про початок роботи в 70 містах Польщі. Раніше він вийшов на ринок Румунії. А також доступний у 10 містах України.

Після російського вторгнення в Україну багато українців виїхали до Польщі. Зараз там перебувають понад 1,5 мільйона наших співгромадян. 

Читайте також: Які грошові допомоги отримують українці в Польщі

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини