Укрпошта почала доставляти ліки у шість областей

Укрпошта почала доставляти ліки у шість областей

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар
Джавеліна Байрактар

Нещодавно «Укрпошта» отримала ліцензії на роздрібну й електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами та почала доставляти перші замовлення на деокуповані і прифронтові території  Донеччині та в окремих прикордонних районах Сумщини.

Відтепер «Укрпошта. Аптека» охоплює Запоріжжя, Миколаївщину, Харківщину, Херсонщину та Чернігівщину.

Головна мета проекту «Укрпошта. Аптека» — надати доступ до ліків у населених пунктах, де аптеки зруйновані внаслідок війни, а також — до медикаментів за доступними цінами, яких може не бути в найближчій аптеці або якщо вони там коштують вище ніж за програмою «Доступні ліки».

Щоб придбати лікарські засоби, необхідно зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та слідувати підказкам у голосовому меню. 

Сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою «Укрпошта Експрес». 

Доставка безкоштовна і наразі займає до трьох днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення). Термін зберігання замовлення у відділенні — 7 календарних днів.

Читайте також: Щеплення робитимуть в аптеці

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38 (095) 805 72 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини