Дублікати втрачених документів можна отримати в нотаріуса, який оформляв оригінали. Він може видати дублікати таких документів:
– договору купівлі-продажу;
– договору дарування;
– договору міни;
– свідоцтва про спадщину за законом або заповітом.
Якщо ви не памʼятаєте, який нотаріус реєстрував документ, можна отримати платну довідку з Реєстру на сайті Міністерства юстиції. У ній є інформація про дату реєстрації та нотаріуса, який її здійснив.
ЦНАПи можуть видати дублікат свідоцтва про приватизацію нерухомого майна. Перелік необхідних документів варто уточнювати у Центрах, де надаються такі послуги.
Якщо людині відмовили в оформленні документів на право власності або в отриманні дубліката, питання вирішують у суді. До позову варто долучити письмову відмову нотаріуса чи іншого органу.
Читайте також: Як оформити статус переселенця без прописки
Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.
Електронна адреса: [email protected] або чат-бот на сайті
Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.
Залишити відповідь