Якщо у ваше помешкання на окупованій території заселилися російські військові чи колаборанти, ви можете подати заяву до правоохоронних органів.
Повідомити про злочин можна до Національної поліції України:
– за номером 102 (цілодобово) або в найближче відділення поліції. Його адресу та контакти можна дізнатися на мапі за посиланням;
Також можна звернутися до Служби безпеки України за номером + 38 (044) 256 99 91 або на електронну пошту: [email protected].
Зробити це можуть і самі власники, і їхні родичі, друзі, знайомі. А також ті, хто став свідком такого випадку.
Подати заяву ви маєте право не залежно від того, коли це сталося, – нині чи кілька років тому. Заяву до поліції можна подати особисто або телефоном.
У заяві слід вказати особисті дані й за можливості додати:
– копії документів, які підтверджують право власності на житло;
– загальне фото помешкання, речей або опис їх зовнішнього вигляду: розмір, колір тощо;
– відомі вам деталі правопорушення – коли та хто зайняв житло, скільки людей там мешкає тощо;
– якщо свідком незаконного заселення був сам заявник, бажано надати інформацію щодо порушників – їхня зовнішність, приблизний вік, у чому були вдягнуті, імена чи позивні, який у них транспорт;
– за можливості записати та передати правоохоронцям контакти людей, які були свідками злочину.
Читайте також: Підтвердити знищене майно на окупованих територіях можуть дрони
Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.
Електронна адреса: [email protected] або чат-бот на сайті.
Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38066 94 56 560.
Залишити відповідь