Як подати звіт про виконаний ремонт

Як подати звіт про виконаний ремонт

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Українці, які отримали виплати для відбудови пошкоджених домівок за програмою єВідновлення, тепер можуть подати звіт про ремонт через застосунок «Дія», на порталі  «Дія», а також через центри надання адміністративних послуг чи нотаріуса. Раніше цю процедуру можна було провести тільки через «Дію» у телефоні.

Якщо людина отримала допомогу до 200 тисяч гривень, їй потрібно подати фінальний звіт про виконані роботи. 

Коли держава надала більшу суму, необхідно подати два звіти – проміжний і фінальний, бо кошти зараховують двома траншами — 70 і 30 відсотків.  Для отримання другої частини потрібно прозвітувати про використання першої. Місцева рада перевірить стан  виконання робіт. Після цього можна подати заявку на другий транш. 

Фінальний звіт про завершення ремонту слід подати протягом 15 днів після відновлення житла.

Виплату за пошкоджене майно до 200 тисяч гривень треба витратити протягом 12 місяців, а суму понад 200 тисяч — впродовж 18 місяців. Інакше залишок коштів повернеться до держбюджету.

Подати звіт можна за допомогою комп’ютера чи смартфона через:

1. Застосунок «Дія» у телефоні — «єВідновлення» — «Заяви про виплату» — «Повідомити про ремонт»;

2. Портал «Дія» на комп’ютері — «Компенсація за пошкоджене майно» — вибрати об’єкт нерухомого майна із заявою у статусі «Кошти зараховано» — «Повідомити про ремонт».

Також можна скористатися послугами ЦНАПу або звертатися до нотаріуса. У цьому випадку необхідно мати паспорт та картку платника податків. Обов’язково до звіту додайте фотографії завершеного ремонту або куплених будматеріалів.

Читайте також: Припинити право власності можна в нотаріуса або у місцевій раді

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38  095 805 72 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини