Забули підписати заяву на субсидію. Що робити

Забули підписати заяву на субсидію. Що робити

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар
Джавеліна Байрактар

Якщо ви забули підписати заяву на житлову субсидію, ваші документи розглянуть, однак субсидію призначать тільки після підписання паперів.

Відсутність підпису на документах вважають помилкою. Для її виправлення надають 30 календарних днів із дня подання заяви. Про це заявника інформують: в особистій бесіді, поштовим зв’язком, смс-повідомленням, листом на електронну пошту, повідомленням через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України або через портал «Дія».

Для призначення субсидії людина має в зазначений термін підписати документи або надіслати нові – з підписом. 

Водночас 30-денний термін – з моменту подання першої заяви  – можуть продовжити, якщо заявник хворіє. Але в нього мають бути документи, які підтверджують недугу. Це  передбачено Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

Читайте також: Коли можуть забрати надмірну субсидію

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини