Кабмін затвердив електронні військово-облікові документи

Кабмін затвердив електронні військово-облікові документи

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Згідно зі змінами, які затвердив Кабінет Міністрів, порядок оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів зазнав суттєвих оновлень. Ці нововведення стосуються, зокрема, електронної форми військово-облікового документа.

Відтепер військово-обліковий документ можна оформити не лише особисто у паперовому вигляді, але й онлайн – за допомогою електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного чи резервіста. Це згодом можна буде зробити й у мобільному додатку «Дія» – коли таку можливість реалізують технічно.

Важливою новацією є те, що електронний військово-обліковий документ матиме унікальний електронний ідентифікатор, який відображатиметься у вигляді QR-коду. Цей QR-код є невіддільною частиною електронного документа й робить його дійсним. Використання електронного військово-облікового документа без QR-коду буде неможливим.

Крім цього у постанові Кабміну передбачено можливість видрукування електронного військово-облікового документа. Проте навіть у друкованому вигляді він повинен містити QR-код, придатний для зчитування.

Оновлені правила оформлення військово-облікового документа мають спростити та пришвидшити процес його отримання, а також зробити зручнішим для користувачів. 

Підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах:

Facebook та Телеграм канал – Безоплатні юристи Херсон

Читайте також: Яка різниця між штрих-кодом та QR-кодом у військових квитках

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Telegram, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Задля безпеки та зручності клієнтів особистий прийом у Херсоні проводиться виключно за попереднім записом за номером телефона +38 (095) 805 72 99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини