<strong>Мільйон на відкриття бізнесу: хто може отримати</strong>

Мільйон на відкриття бізнесу: хто може отримати

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

В Україні розширили проєкт єРобота й запускають грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток бізнесу, повідомляє  Finance.

Згідно з новими програмами можна отримати грант:

– 250 тисяч гривень — для учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;

– 500 тисяч гривень — для члена сім’ї учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;

– 1 мільйон гривень — для учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше як 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, щонайменше два з яких – обійматимуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Гранти на 500 тисяч гривень та 1 мільйон гривень надаватимуть за умови співфінансування у співвідношенні 70/30. Тобто отримувач гранту має вкласти у справу 30 відсотків власних коштів, а 70 відсотків – надасть держава.

Підприємець може використати ці кошти на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення та транспортних засобів для реалізації бізнес-проєкту, закупівлю ліцензійних комп’ютерних програм, оплату послуг з маркетингу та реклами.

Заяви на отримання грантів можна подавати з 10 квітня через портал «Дія».

Читайте також: Ветерани війни можуть отримати 16 тисяч гривень

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини