Розмір субсидії можна дізнатися онлайн

Розмір субсидії можна дізнатися онлайн

Джавеліна БайрактарДжавеліна Байрактар

Українці можуть за допомогою онлайн-сервісу перевірити, чи призначено їм субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, та з’ясувати її розмір. 

Для цього треба перейти до відкритого Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. 

У реєстрі шукаємо за адресою. Необхідно вказати: 

– область 

– населений пункт 

– вулицю 

– номер будинку 

– квартиру 

Система покаже інформацію про те, чи є субсидія для конкретного домогосподарства, її розмір та період, на який призначено допомогу. 

Нагадуємо, що субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначають з місяця звернення і до закінчення опалювального сезону. Субсидію розраховують: 

– на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня; 

– на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня. 

Звертаємо увагу, що компенсація за прихисток внутрішньо переміщених осіб не обчислюється при нарахуванні субсидій як отриманий дохід, а отже – не впливає на розмір субсидії, не зменшує її. Також не враховують до сукупного доходу сім’ї допомогу від міжнародних організацій.

У державному бюджеті на 2022 рік на субсидії передбачено близько 38 мільярдів гривень.

Як добитися субсидії, коли є борги за комуналку, можна прочитати у нашому матеріалі.

Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.

Електронна адреса: [email protected]  або чат-бот на сайті.

Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожi новини