Сьогодні розповідаємо про платформу СпівДія, яка об’єднує волонтерські та державні ініціативи для допомоги українцям під час війни.
На платформі можна залишити заявку на отримання благодійної, юридичної та психологічної допомоги, підтримки дітей, пошуку роботи.
«Ця ініціатива з’явилася на восьмий день війни. Створена спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента, Міністерством молоді та спорту України та іншими міністерствами, які об’єднали зусилля для оперативної допомоги людям. Створено 24 хаби у 21 регіоні України, в яких українці отримують підтримку за різними напрямами», – розповіла в інтерв’ю Укрінформу заступниця міністра молоді та спорту Марина Попатенко.
Постраждалим від війни видають продуктові та гігієнічні набори. Надають послуги кар’єрного консультування, молодим підприємцям виділили 50 грантів. Платформа допомагає шелтерам – місцям, де тимчасово живуть люди, які постраждали від війни.
За словами Марини Попатенко, за допомогою платформи понад 340 тисяч громадян отримали гуманітарну допомогу.
СпівДія допомагає дітям із доступом до освіти. До цього залучені понад 150 освітян.
Спільно з партнерами платформа реалізувала ініціативу «СпівДія ноут» – найближчим часом 5 тисяч ноутбуків нададуть освітнім закладам, неприбутковим організаціям та самозайнятій молоді. Триває розгляд більше як 40 тисяч заявок.
Команда СпівДії та Мінмолодьспорту також запустили програму «СпівДія Працевлаштування». Це експертна допомога українцям, які шукають роботу, і роботодавцям, які підбирають співробітників.
У попередніх публікаціях ми розповідали про такі програми допомоги для вимушених переселенців:
Допомога для переселенців: 6600 гривень від ООН
Допомога для переселенців: 2500 гривень від Червоного Хреста
ACTED підтримує вагітних та багатодітні сім’ї
Міжнародна організація з міграції дає гроші на три місяці
Програма Естонської ради працює у дев’яти областях
Всесвітня продовольча програма підтримує малозабезпечені сім’ї та пенсіонерів
Американці жертвують гроші для українських сімей, які постраждали від війни
Фонд «Карітас» опікується самотніми та людьми з інвалідністю
Гуманітарна організація «Людина в біді» працює у Запоріжжі
Які організації підтримують родини з дітьми
Отримати безоплатну правову або юридичну консультацію фахівців громадської приймальні благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я» можна за телефонами: +38 (066) 790 90 21 (Телеграм, Viber, Signal, WhatsApp) щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.
Електронна адреса: [email protected] або чат-бот на сайті.
Внутрішньо переміщені особи з Херсонської області в місті Вінниці можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою за номерами: +38 (066) 945 65 60 (Viber. Telegram), +38 (050) 535 54 06.
Залишити відповідь